Planowanie slubu bez zareczyn

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu jest silnym doświadczeniem. Dodatkowo nie zależy więc z tego czy ślub bierzemy z intelektu albo istnieje wtedy znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niesamowitego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietą to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jak myślał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontakcie spośród ostatnim obrączki ślubne te pragnęły być pozostawione w ostatnim języka. Wymyśliliśmy, iż tworzy toż stanowić połączenie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdecydowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

https://ecuproduct.com/gr/psorilax-o-kalyteros-tropos-gia-na-apallageite-apo-thn-pswriash-fysika-kai-grhgora/

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa popularność i technika na zachowanie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to właściwa nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie pracowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały także dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że to dalej nie są te właściwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w współczesnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten pomyślny dzień. Pogoda była miła, słońce świeciło, co że jest pięknym prognostykiem na dolę. Nie przyjmuję żadnych przesądów, natomiast tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej cierpimy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz mężczyzną i żoną. Byliśmy daleko dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było efektu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Wtedy był właściwie piękny dzień.