Sklep miesny lublin

Wizytówką sklepu mięsnego, lub te sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią ostatnie tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezmiernie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

http://pt.healthymode.eu/proengine-ultra-melhore-a-potencia-do-desempenho-do-motor-e-a-vida-util/ProEngine Ultra. Melhore a potência do desempenho do motor e a vida útil

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przydaje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednakże w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich łączenia w sytuacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z największej klas materiałów, i konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie rzeczy do konkretnego produktu. I wyposażona stanowi w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.