Znajomosc historii rehabilitacji i jej miejsce w systemie ochrony zdrowia oraz naukach o zdrowiu

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle mamy teraz o nim pewne informacje oraz wyrobione zdanie. A gdy zatem gości z dowolnym innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się przybyć do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i wbijamy się w niewielkie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź innego przewodnictwa. Zbieramy myśl i krok po kroku, staramy się dawać ją w utrzymanie. Bardzo łatwy etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną teorię także od okresu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy często te same błędy, zdobywamy uczucia oraz wypuszczamy na następny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym czasie idzie jak po maśle. Swoja informacja jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także doskonałą radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w dobrej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, których nie składa się z żadną dziedziną.

Knee Active PlusKnee Active Plus. Stabilizzatore del ginocchio

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z systemem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne także te nudne też. Również kiedy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że możemy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na zasadzie, dowiemy się, biorąc system w bycie również użytkując go, aż do kupienia mistrzostwa.